Konserwacja i serwis instalacji elektrycznej

Założenie instalacji elektrycznej, czy też podłączenie rozdzielni elektrycznej to jedno. Co gdy nagle coś się zepsuje i nie działa w prawidłowy sposób? Z naszego doświadczenia wiemy, że wielokrotnie naszym klientom zdarzało się, że dana firma podłączyła całą instalację elektryczną jednak gdy coś się zepsuło ich serwis nie obejmował stałej obsługi tejże instalacji. U nas t jednak jest inaczej, gwarantujemy serwis 24 godziny na dobę. Jeden z naszych pracowników jest zawsze do państwa dyspozycji w szczególności, gdy my również zajmowaliśmy się montażem danego sprzętu elektrycznego nie ważne czy to tablicy rozdzielczej, całej instalacji elektrycznej, samego oświetlenia, instalacji odgromowej, domofonów czy też kamer. Jesteśmy do państwa usługi w przypadku każdej usterki, dostępni przez 24 godziny na dobę.

Naszym celem jest jak najwyższy standard usługi oraz bezpieczeństwo i zadowolenie każdego klienta. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że ilość usterek w przypadku naszej firmy jest znikoma, a w przypadku usterki mogą państwo być spokojni i bezpieczni, gdyż nasza ekipa jest dostępna do państwa dyspozycji w każdej chwili. W celu ograniczenia usterek elektrycznych do minimum montujemy tylko sprzęt najwyższej klasy ( wymienić sprzęty), za który możemy poświadczyć gwarancją, dlatego serwis czy też konserwacja w naszym przypadku nie stanowi żadnego problemu. Nigdy nie pozostawiamy naszego klienta w sytuacji bez wyjścia, nasza firma jest godna zaufania i otwarta na wielo-falową współpracę. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych, montażem systemów alarmowych i sieci komputerowych. Wszyscy zatrudnieni w EK Instal fachowcy to doświadczeni specjaliści w swojej dziedzinie.

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta, dlatego nieustannie się szkolimy i rozbudowujemy swoją ofertę. Szukasz kogoś, kto zajmie się montażem instalacji elektrycznej? Chciałbyś mieć pewność, że zlecona praca zostanie wykonana szybko i sprawnie? Zależy Ci na wysokiej jakości usługach w rozsądnej cenie? Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że nie zostawimy Cię bez pomocy! Dołożymy wszelkich starań, by rozwiązać Twój problem. Nie znalazłeś w naszej ofercie usługi, która Cię interesuje? Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość jej wykonania. EK Instal – specjaliści od instalacji elektrycznych. Zapraszamy do współpracy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wypełnij formularz kontaktowy,
zadzwoń tel.: (+48) 533 423 003 lub napisz e-mail: biuro@ekinstal.pl

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać poprawny numer telefonu.
Proszę wpisać treść wiadomości.
Musisz zaakceptować warunki.