Instalacja gniazd siłowych 380-400V

W przypadku instalacji siłowych ważnym aspektem jest dobór odpowiedniej mocy gniazda i przekroju przewodów w zależności od mocy pobieranej przez urządzenie. I tak w ofercie firm produkujących tego typu osprzęt możemy znaleźć gniazda 16A, 32A, 63A, 125A cztero lub pięcio pinowe w różnych konfiguracjach, np. pod i natynkowe, tablicowe, o różnym stopniu ochrony IP, występujące pojedynczo lub w obudowach wraz z łącznikami, zabezpieczeniami, dodatkowymi gniazdami, itp. Do gniazd takich podłączamy urządzenia takie jak: - Silniki elektryczne, - Piece, - Spawarki, - Kuchnie indukcyjne, - Podnośniki samochodowe. W przypadku silników właściwe podłączenie często odgrywa ważną rolę ze względu na kierunek ich obrotów.

Dlatego też dla wszystkich gniazd montowanych w obiekcie kolejność w gniazdach nie może być przypadkowa a ustalona za pomocą uzgadniacza faz. Montując gniazdo siłowe należy określić do jakich celów i gdzie będziemy je stosowali, czy urządzenie zasilane wymaga zastosowania dodatkowego zabezpieczenia, przełącznika kierunku obrotów, jak duże będzie obciążenie i czas pracy. Zwróćmy również uwagę na jakość materiałów i wykonanie – zazwyczaj osprzęt tego typu kupujemy na lata. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych, montażem systemów alarmowych i sieci komputerowych. Wszyscy zatrudnieni w EK Instal fachowcy to doświadczeni specjaliści w swojej dziedzinie. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta, dlatego nieustannie się szkolimy i rozbudowujemy swoją ofertę. Szukasz kogoś, kto zajmie się montażem instalacji elektrycznej?

Chciałbyś mieć pewność, że zlecona praca zostanie wykonana szybko i sprawnie? Zależy Ci na wysokiej jakości usługach w rozsądnej cenie? Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że nie zostawimy Cię bez pomocy! Dołożymy wszelkich starań, by rozwiązać Twój problem. Nie znalazłeś w naszej ofercie usługi, która Cię interesuje? Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość jej wykonania. EK Instal – specjaliści od instalacji elektrycznych. Zapraszamy do współpracy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wypełnij formularz kontaktowy,
zadzwoń tel.: (+48) 533 423 003 lub napisz e-mail: biuro@ekinstal.pl

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać poprawny numer telefonu.
Proszę wpisać treść wiadomości.
Musisz zaakceptować warunki.