Elektryczne instalacje ogrodowe

To podstawa w każdym nowym projekcie ogrodu. Często te instalacje odkładane są na potem, jednak warto zastanowić się nad tym zanim ruszą wszelkie prace na posesji. Zastanów się do czego możesz w przyszłości wykorzystać instalacje elektryczne. Instalacja elektryczna w ogrodzie - Oświetlenie - Automatyczna brama - Podgrzewany podjazd do garażu - Domofon i wideodomofon - Automatyczne nawadnianie - Oczko wodne - Ogrodowy sprzęt elektrycznego (np: kosiarki, piły, rozdrabniacza elektrycznego do gałęzi, odkurzacz ogrodowy) - Monitoring - Sauna Instalacje elektryczne w ogrodzie powinny być wykonane zgodnie z normami które gwarantują bezpieczne działanie i nie zagrażają ludziom, ani zwierzętom. Do takich podstawowych zasad zalicza się: -Do układania przewodów w gruncie należy stosować przewody YKY, -Kabel zakopuje się w ziemi na głębokości nie mniejszej niż 80 cm -Kabel należy zabezpieczyć przed mechanicznym uszkodzeniem, najlepiej wciągając w rurkę elektroinstalacyjną. tzw peszel.

Instalacje elektryczną w ogrodzie powinno się oznaczyć przed przypadkowym wykopaniem, przyjęło się to robić za pomocą niebieskiej folii ostrzegawczej. tak mniej więcej 40 cm nad instalacją Oczywiście wszystkie odbiorniki w ogrodzie muszą być bezwzględnie zabezpieczone dwoma automatycznymi wyłącznikami: - nadmiarowo-prądowym (dobiera się go do obciążają instalacji gdy podłączone do niej wszystkie odbiorniki), różnicowo-prądowym, który chroni przed ewentualnym porażeniem. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych, montażem systemów alarmowych i sieci komputerowych. Wszyscy zatrudnieni w EK Instal fachowcy to doświadczeni specjaliści w swojej dziedzinie. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta, dlatego nieustannie się szkolimy i rozbudowujemy swoją ofertę. Szukasz kogoś, kto zajmie się montażem instalacji elektrycznej?

Chciałbyś mieć pewność, że zlecona praca zostanie wykonana szybko i sprawnie? Zależy Ci na wysokiej jakości usługach w rozsądnej cenie? Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że nie zostawimy Cię bez pomocy! Dołożymy wszelkich starań, by rozwiązać Twój problem. Nie znalazłeś w naszej ofercie usługi, która Cię interesuje? Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość jej wykonania. EK Instal – specjaliści od instalacji elektrycznych. Zapraszamy do współpracy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wypełnij formularz kontaktowy,
zadzwoń tel.: (+48) 533 423 003 lub napisz e-mail: biuro@ekinstal.pl

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać poprawny numer telefonu.
Proszę wpisać treść wiadomości.
Musisz zaakceptować warunki.